Praktyki zawodowe 2023/2024

Technik informatyk – 4-letni okres nauczania

Minimalny wymiar praktyk zawodowychtyg.godz.
klasa I – zgodnie z podstawą programową  
klasa II – zgodnie z podstawą programową4140
klasa III – zgodnie z podstawą programową4140
klasa IV – zgodnie z podstawą programową  
Razem8280

Technik informatyk – 5-letni okres nauczania

Minimalny wymiar praktyk zawodowychtyg.godz.
klasa I – zgodnie z podstawą programową  
klasa II – zgodnie z podstawą programową  
klasa III – zgodnie z podstawą programową4140
klasa IV – zgodnie z podstawą programową4140
klasa V – zgodnie z podstawa programową  
Razem8280

Artykuły:

 • Narodowi i Ojczyźnie koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Ostrołęce
  Nasi uczniowie klas mundurowych, jak co roku, wzięli udział w uroczystości: Narodowi i Ojczyźnie koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Ostrołęce. Biorąc pod uwagę potrzebę troski o należyte wychowanie młodego pokolenia Polaków w duchu miłości do Ojczyzny i Narodu, Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych i Edukacyjnych im. Karola Adamieckiego w Ostrołęce i prowadzone przez nie szkoły, … Czytaj więcej.
 • Weekend ze Strzelcem
  W miniony weekend (18 i 19.11.2023) odbył się wyjazd naszych uczniów klas mundurowych z kompanią saperów oraz organizacją proobronną STRZELEC, na szkolenie poligonowe do m. Orzysz.Uczniowie klas I i II realizowali zajęcia z rzutu granatem ćwiczebnym, wysadzania oraz przetrwania w terenie.Od wielu już lat trwa współpraca naszych szkół ze Strzelcem, a nasi uczniowie zasilają szeregi … Czytaj więcej.
 • Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej 
  Jak co roku ruszyliśmy z Międzyklasowym Turniejem Piłki Siatkowej. Za nami pierwsze mecze!Turniej powstał z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i jest realizowany w naszych szkołach już od dobrych kilku lat.W corocznych rywalizacjach stają drużyny z  WSZYSTKICH klas ALO i AT. Dodatkowo mamy drużynę Samorządu Uczniowskiego i Nauczycieli.Celem inicjatywy jest integracja i sposób na aktywne spędzanie czasu … Czytaj więcej.
 • MRM Łomża- znamy wyniki
  Znamy skład Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży IV kadencji. Jest to 23-osobowa reprezentacja osób w wieku 13-18 lat z terenu naszego miasta, mająca charakter konsultacyjny, doradczy i inicjatywny organów samorządu Łomży w sprawach dotyczących młodzieży.Nasz okręg wyborczy reprezentuje dwóch uczniów: Kewin Nadolny z II c AT oraz Maciej Faryna z IV b AT.
 • #SzkołaDoHymnu 2023
  W ramach corocznej akcji #SzkołaDoHymnu odśpiewaliśmy wspólnie Mazurka Dąbrowskiego.Każdego roku inicjatywa łączy miliony polskich uczniów i kilkaset tysięcy nauczycieli, którzy wspólnie chcą przeżywać narodowe święto, pielęgnując tym samym pamięć o narodowych tradycjach i wspólnych wartościach.
akun pro thailand