Aktualności

Cykl szkoleń w Ośrodku Szkolenia Poligonowego GromGroup

Rozpoczęliśmy serię cyklicznych spotkań w Ośrodku Szkolenia Poligonowego GromGroup w Czerwonym Borze. Wymagający tor przeszkód to nie tylko praca nad wytrzymałością, ograniczeniami swego ciała i kondycji, dyskomfortem i niewygodą.

Klasy wraz z Instruktorem p. Michałem Sakowskim oraz wychowawcami, rozpoczęły ćwiczenia, które mają nie tylko przygotować naszą młodzież do zawodów, ale także wzbogacić ducha o nowe doświadczenia. Nie wierzycie? Popatrzcie sami!

To też lekcja zaufania i współpracy z członkami zespołu klasowego. Czasami też czas pokazywania się z innej- lepszej strony! Jako walczącego do końca czy umiejącego zmotywować innych.

Uczestnicy zgodnie przyznają, że o ile czasem zabrakło kondycji, siły i wytrzymałości, to nie zabrakło współpracy, zrozumienia i wsparcia rówieśniczego.

Mimo ogromnego zmęczenia pytają, kiedy kolejny wyjazd na tor przeszkód!

akun pro thailand