Aktualności

Pielgrzymka Maturzystów

Uczniowie klas maturalnych (IV A ALO i IV B ASP) wraz z opiekunami Panią Izabelą Szumowską oraz księdzem Sebastianem Urbańskim uczestniczyli w Pielgrzymce Maturzystów do Częstochowy. 

Na Jasnej Górze uczniowie dziękowali za cztery lata nauki w technikum i liceum oraz prosili, za przyczyną Matki Boskiej, o pomyślność na maturze, mądre późniejsze wybory i siły do zmagania się z codziennością.

Nasze pielgrzymowanie rozpoczęła wspólna modlitwa w Kaplicy Cudownego Obrazu. Kolejnym punktem była Msza Święta w kaplicy pw. św. Jana Pawła II, po której uczniowie zwiedzali cały kompleks Jasnogórski. Centralnym punktem programu był różaniec  w Kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej
w intencji tegorocznych maturzystów. Był to również czas integracji gdyż w wolnym czasie uczniowie poznawali historię miasta oraz jego atrakcje turystyczne.

Dziękujemy wszystkim opiekunom za wspólne pielgrzymowanie, a uczniom życzymy bardzo dobrych wyników na maturze.

akun pro thailand