Aktualności

Marszobieg „Pętla Taktyczna” Manewry Mundurowe

Tam, gdzie organizowane są zawody pod nazwą Pętla Taktyczna, tam i młodzież ZSA się zjawia.

W minioną sobotę 15 października odbyły się kolejne zawody, tym razem organizowane w Grajewie przez Związek Strzelecki „STRZELEC”, Organizację Społeczno-Wychowawczą i Jednostkę Strzelecką 1011. Na starcie pojawiło się aż 13 drużyn, które rywalizowały ze sobą na dystansie 21 km, mając do wykonania aż 10 różnych zadań.

Spieszymy poinformować, iż w rozliczeniu ogólnym nasza reprezentacja zajęła bardzo wysokie III miejsce, z czego jesteśmy niesamowicie dumni i raz jeszcze chcielibyśmy podziękować za tak wysoki rezultat! Na uwagę zasługuje fakt, iż nasi uczniowie w tych zawodach, w przeciwieństwie do wielu innych drużyn, wzięli udział pierwszy raz!

akun pro thailand