Aktualności

Wyjazd integracyjny klas pierwszych

Nieopodal Giżycka, centrum Warmii i Mazur, znajduje się malowniczo położona miejscowość Piękna Góra. To właśnie tam znajduje się ośrodek wypoczynkowy Gwarek, do którego w dniach 11-13 października wyjechała grupa młodzieży klas pierwszych z opiekunami na wycieczkę edukacyjno-sportowo-integracyjną.

W trakcie pobytu we wspomniany ośrodku, nasi uczniowie już od samego początku mieli zaplanowane aktywności, gry i zabawy, zadania do wykonania, pod czujnym okiem wykwalifikowanych animatorów oraz instruktorów. Wśród nich znalazły się zajęcia z grupy team-building, drużynowa gra negocjacyjna, wieczorna gra terenowa czy zajęcia w trudnym terenie mające na celu radzenie sobie w sytuacjach niecodziennych. Uczniowie oprócz możliwości współpracy, rozwijania umiejętności szybkiego i logicznego myślenia, mieli nie lada okazję jeszcze lepiej się poznać, przy okazji spędzając czas w sposób inny niż patrzenie w ekran telewizora, tabletu czy telefonu komórkowego.

Warto nadmienić, iż pogoda była dla nas naprawdę łaskawa i przez większość pobytu było dość ciepło i pogodnie, oczywiście jak na tę porę roku.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że wyjazd ten zostanie w Waszych i naszych pamięciach na bardzo długo.

akun pro thailand