Aktualności
Zebranie z rodzicami i kontakty indywidualne

Zebranie z rodzicami i kontakty indywidualne

HARMONOGRAM SPOTKAŃ WYCHOWAWCÓW KLAS Z RODZICAMI

W DNIU – 20 GRUDNIA 2023 R., GODZINA – od 16.30

ROK SZKOLNY 2023/2024

  KLASA  WYCHOWAWCASALA
I A ALOPan Ernest Żebrowski /w zastępstwie/603/Piętro VI
I B ALOPani Ewelina Sobotka504/Pietro V
I C ALOPan Rafał Bućkowski200/Piętro II
I A ATPani Beata Borawska502/Piętro II
I B ATPan Paweł Duchnowski308/Piętro III
I C ATPan Piotr Kodzis606/Pietro VI
I D ATPan Andrzej Piotrowski500/Piętro V
II A ALO 
Pan Andrzej Zwierciadłowski
406/Piętro IV
II B ALOPani Aleksandra Dzbeńska403/Piętro IV
II C ALO  Pan Beata Narewska104/Piętro I
II A ATPani Anna Karwowska400/Piętro IV
II B ATPani Agnieszka Tchórzewska207/Piętro II
II C ATPan Łukasz Polkowski600/Piętro VI
III A ALOKs. Sebastian Urbański102/Piętro I
III B ALOPan Kamil Karpik509/Piętro V
III A ATPan Marcin Muzyk608/Piętro VI
III B ATPan Radosław KowalczykB01/za Łącznikiem
IV A ALOPani Aneta Trzeciak – Kowalczyk108/Piętro I
IV B ALOPan Marek Szczeciński507/Piętro V
IV A ATPan Leszek Samluk305/Piętro III
IV B ATPani Anna Szulc – Wójcicka306/Piętro III
V A ATPan Ernest Żebrowski603/Piętro VI

WYKAZ PRACOWNI NA ZEBRANIA Z RODZICAMI ORAZ KONTAKTY INDYWIDUALNE W DNIU 20.12.2023 R.

GODZ. 16.30 – 19.00

ROK SZKOLNY 2023/2024

BUDYNEK A:

 PARTER:

1. Aula prof. Wróbla –  uroczystości szkolne, musztra, zajęcia integracyjne, egzaminy zewnętrzne/opiekun – Dyrektor szkoły/, religia – Pani Marta Weber, Ks. Andrzej Skarzyński, Ks. Sebastian Urbański, Pan Adrian Lutrzykowski.

2. Laboratorium nr 5 – pracownia chemiczna/opiekun – Pani  Beata Narewska z klasą II C ALO.

3. Laboratorium nr 6/7 – pracownia biologiczna/opiekun – Pani Wioleta Cwalina/, Agata Wyrzykowska.

I PIĘTRO:

1. Sklepik szkolny.

2. Sala nr 106/106A – pokój nauczycielski/zespół wychowawczy/opiekun – Dyrektor szkoły, Pedagodzy szkolni/.

3. Sala nr 105/105A – sekretariat szkoły/gabinet Dyrektora szkoły.

4. Sala 104 – pracownia języka polskiego/opiekun – Pan Marek Filipkowski, Pan Karol Jaskółka, Pani Beata Narewska z klasą II C ALO.

5. Sala nr 103 – pracownia Samorządu Uczniowskiego/opiekun – Pani Agnieszka Cieślik.

6. Sala nr 102 – pracownia religii/historii, języka polskiego, opiekun – Pan Sebastian Urbański z klasą III A ALO, Pani Ewa Duda.

7. Sala nr 101 – gabinet Pedagoga szkolnego/opiekun – Pani Agnieszka Czarnecka, Pan Sebastian Urbański.

8. Sala nr 108 – pracownia języka polskiego/opiekun – Pani Małgorzata Rosińska, Pani Aneta Trzeciak – Kowalczyk z klasą IV A ALO.

II PIĘTRO:

1. Sala nr 200 – pracownia matematyczna/opiekun – Pan Rafał Bućkowski z klasą I C ALO, Pani Krystyna Małgorzata Radlińska, Pani Magdalena Wróblewska.

2. Sala nr 207 – pracownia geograficzno – topogtaficzna/opiekun – Pani Agnieszka Tchórzewska z klasą II B AT, Pani Beata Dzięgielewska.

III PIĘTRO:

1. Sala nr 306 – pracownia języka hiszpańskiego/opiekun – Pani Anna Szulc – Wójcicka, klasa IV B AT.

2. Sala nr 305 – pracownia historyczna/wos, his., hit./ opiekun – Pani Barbara Jasińska, Pan Wojciech Żelechowski, Pan Leszek Samluk z klasą IV A AT.

3. Sala nr 308 – pracownia informatyczna – DRONY/opiekun/ – Pan Paweł Duchnowski                   z klasą I B AT.

IV PIĘTRO:

1. Sala nr 400 – pracownia humanistyczna/język polski, historia, wos, hit./ opiekun – Pani Anna Karwowska z klasą II A AT.

2. Sala nr 403 – pracownia przedsiębiorczości, działalności gospodarczej/opiekun/ – Pani Aleksandra Dzbeńska z klasą II B ALO.

3. Sala nr 406 – pracownia humanistyczna, Pan Andrzej Zwierciadłowski z klasą II A ALO

PIĘTRO V:

1. Sala nr 500 – pracownia humanistyczna/język polski, religia/ opiekun – Pani Beata Borawska, Pani Marta Weber, Pan Adrian Lutrzykowski.

2. Sala nr 502 – pracownia języka angielskiego/opiekun/ – Pani Izabela Szumowska, Pani Beata Borawska z klasą I A AT.

3. Sala nr 504 – pracownia językowa/opiekun/ – Pani Ewelina Sobotka z klasą I B ALO.

4. Sala nr 505 – pracownia językowa/opiekun/ – Pani Aneta Nowacka, Pani Sylwia Gradowska.

5. Sala nr 507 – pracownia języka angielskiego/opiekun/ – Pan Marek Szczeciński z klasą IV B ALO.

6. Sala nr 509 – pracownia informatyczna/opiekun/ – Pan Kamil Karpik z klasą III B ALO.

PIĘTRO VI:

1. Sala nr 600 – pracownia informatyczna/opiekun/ – Pan Łukasz Polkowski z klasą II C AT.

2. Sala nr 603 – pracownia informatyczna/opiekun/ – Pan Ernest Żebrowski z klasą V A AT, IA ALO.

3. Sala nr 606 – pracownia informatyczna/opiekun/ – Pan Piotr Kodzis z klasą I C AT.

4. Sala nr 608 – pracownia informatyczna/opiekun/ – Pan Marcin Muzyk z klasą III A AT.

BUDYNEK B:

1. Sala B01 – STRZELNICA LASEROWA – pracownia bezpieczeństwa wewnętrznego/opiekun/ – Pan Radosław Kowalczyk, klasa III B AT, Pan Andrzej Skołozdrzy, Pan Dariusz Zawojski, Pan Mariusz Sakowski, Pan Michał Sakowski.

2. Sala B04 – pracownia biologiczna/opiekun/ –  Pani Bożena Wiśniewska,

3. Hala sportowa – H1, H2, H3/opiekunowie/ – Pan Kamil Karpik, Pan Radosław Kowalczyk, Pan Andrzej Zwierciadłowski, Pan Jacek Narewski.

4. Biblioteka szkolna B06/opiekun/ – Pani Agnieszka Kołodziejczyk.

5. Nowa Aula/opiekun/ – uroczystości szkolne, warsztaty, konferencje, zebrania z rodzicami, itp. – Dyrektor szkoły, zajęcia z religii/grupy łączone/.

BUDYNEK C:

1. Sala C06 – pracownia języków obcych nowożytnych/opiekun/ – wszyscy nauczyciele języków obcych nowożytnych.

2. Sala C07 – pracownia kryminalistyczna – zajęcia z bezpieczeństwa wewnętrznego – wszyscy nauczyciele bezpieczeństwa wewnętrznego.

3. Sala C08 – pracownia elektryczna/opiekun/ – Pan Marcin Muzyk.

4. Sala C09 – Pracownia informatyczno  – elektryczna/opiekun/ – Pan Paweł Duchnowski.

5. Sala C10 – IPA/pracownia mundurowa/ – zajęcia z bezpieczeństwa wewnętrznego – wszyscy nauczyciele bezpieczeństwa wewnętrznego.

situs slot online terpercaya situs judi bola terpercaya bandar judi bola piala dunia 2022 situs judi online terpercaya daftar slot gacor online slot online pragmatic play situs jepang