Aktualności

Spotkanie rodziców i uczniów klas pierwszych

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie klas pierwszych


Dyrekcja oraz Wychowawcy klas I serdecznie zapraszają Państwa na spotkanie informacyjno-organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 9 sierpnia 2022 r. o godzinie 18:00 w Nowej Auli Zespołu Szkół Akademickich w Łomży według następującego harmonogramu:


1. Ostateczne zatwierdzenie list, przedstawienie wychowawców.


2. Potwierdzenie przez uczniów deklaracji wyboru przedmiotów do realizacji w zakresie rozszerzonym, deklaracji wyboru drugiego języka obcego nowożytnego, deklaracji wyboru nauki obowiązkowo religii lub etyki.


3. Omówienie organizacji wyjazdu integracyjnego.


4. Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023. Sprawy różne (mundury, legitymacje, baza szkoły).

akun pro thailand