Aktualności

Ruszył nabór elektroniczny

Szanowni Państwo,

Spieszymy poinformować, iż od 16 maja 2022 roku Zespół Szkół Akademickich w Łomży przystąpił do elektronicznego programu rejestracji kandydatów na uczniów naszych szkół. Wystarczy kliknąć w poniższy link, który przekieruje Państwa bezpośrednio do strony, na której należy wybrać wybraną przez siebie szkołą.

https://nabor.pcss.pl/lomza/szkolaponadpodstawowa/oferta

U dołu listy łomżyńskich szkół znajdują się Akademicka Szkoła Ponadpodstawowa oraz Akademickie Liceum Ogólnokształcące. Uczniowie, którzy chcieliby kontynuować swoją naukę w technikum, mają do wyboru klasę o profilu informatycznym oraz informatyczno-mundurowym, zaś przyszli licealiści mogą wybierać między klasami mundurowymi, a klasą mundurowo-językową.

Poniżej prezentujemy również niezbędne informacje dotyczące procesu rekrutacji, terminów oraz dokumentów, jakie należy składać do szkoły.

1. Hamonogram naboru do klas 1 szkół ponadpodstawowych – Zarządzenie Podlaskiego Kuratora Oświaty

2. Instrukcja elektronicznego wysyłania dokumentów składanych do szkoły ponadpodstawowej

3. Klauzula informacyjna

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną,

którą po krótce chcielibyśmy Państwu przybliżyć w postaci grafik, prezentowanych poniżej.

akun pro thailand