Aktualności

Maturzyści zakończyli edukację

29 kwietnia 2022 roku przeszedł już do historii Zespołu Szkół Akademickich. Uczniowie dwóch klas liceum oraz jednej klasy technikum ukończyli naukę w murach naszej szkoły, tym samym zamykając pewien etap w swoim dorosłym już życiu. Ostatnie lata nie należały do łatwych, kiedy to spotkaliśmy się z nową rzeczywistością, przez długi czas zmagaliśmy się z pandemią, zamiast uczęszczać do szkoły, byliśmy w domu i uczyliśmy się zdalnie. Jednak razem udało się nam przetrwać i dotrzeć do mety.

Przed naszymi maturzystami ostatnia prosta, czyli egzaminy maturalne. Już w najbliższą środę 4 maja rozpoczną oni zmagania z językiem polskim, dzień później przystąpią do sprawdzianu wiedzy i umiejętności matematycznych, by w piątek zakończyć je językiem angielskim. Oczywiście na tym nie koniec, ponieważ pozostają kolejne, tym razem już na poziomie rozszerzonym.

Wszystkim zdającym życzymy powodzenia! Wierzymy, że jesteście silni i dacie z siebie maksimum możliwości, by pokazać, że lata spędzone w Zespole Szkół Akademickich w Łomży nie poszły na marne. Pamiętajcie, wiara w siebie i swoje umiejętności to jeden z kluczowych elementów do Waszego sukcesu!

akun pro thailand