Aktualności

Sowy Akademickie 2022

SOWY AKADEMICKIE 2022 – IV edycja plebiscytu organizowanego przez Samorząd Uczniowski ZSA w Łomży

Link do ankiety: https://forms.office.com/r/QkigvpxCQi

Już przed feriami rozpoczęliśmy kolejną edycję Plebiscytu „Sowy Akademickie”. Aby zagłosować, musicie przypomnieć sobie (lub odzyskać) swój LOGIN i HASŁO do platformy TEAMS. Ale to pewnie nie problem, skoro ostatnio codziennie z niego korzystamy 😉 Głosujecie TYLKO RAZ i tylko uczniowie ZSA w Łomży. Nominowanych w poszczególnych kategoriach nauczycieli wytypował Samorząd Uczniowski ZSA (składający się z przedstawicieli ALO i ASP) po burzliwej dyskusji.

W tym roku macie również możliwość wskazać SWOJE TYPY nauczycielskie w kolejnych kategoriach. Wyniki plebiscytu poznamy jeszcze w lutym!

Samorząd Uczniowski ZSA w Łomży

akun pro thailand