Aktualności

Tygodniowy obóz przy współpracy z MON

W dniach 22.10.2021 – 28.10.2021 odbywał się obóz o profilu sportowo-obronnym dla uczniów klas mundurowych oraz członków proobronnych organizacji pozarządowych finansowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Obóz został zorganizowany na terenie ośrodka szkolenia poligonowego GROM w Czerwonym Borze.  

Z naszej szkoły uczestniczyło ośmiu uczniów z klas drugich i trzecich pod opieką nauczyciela pana Michała Sakowskiego oraz pani Izabeli Szumowskiej . Już od pierwszych godzin można było poczuć się jak na prawdziwym poligonie, młodzież podzielona na dwa plutony uczestniczyła w różnego rodzaju zajęciach. Każdy dzień zaczynał się o godzinie 6:00, gdzie pod przewodnictwem doświadczonych instruktorów z grupy GROM przechodzili poranną zaprawę, mieli chwilę dla siebie, a następnie smaczne śniadanie. Po posiłku odbywały się zajęcia tematyczne, taktyka, nauka walki wręcz, strzelanie i wiele innych zagadnień związanych z szeroką pojęto tematyką militarną. Po całym dniu o godzinie 22:00 zapadała cisza nocna. Podczas tak bogatego planu dzieci przyswoiły wiedzę, którą będą mogły wykorzystać w przyszłości podczas zajęć, ale i również w życiu prywatnym.  

Chcieliśmy serdecznie podziękować organizatorowi –  fundacji Niezapomniani za zorganizowanie profesjonalnego obozu , wszystkim instruktorom, którzy byli zaangażowani w prowadzenie zajęć oraz wychowawcom za sprawowanie nad dziećmi opieki, a Ministerstwu Obrony Narodowej chcieliśmy podziękować za współfinansowanie tego wydarzenia.  Mamy nadzieję ze to nie ostatni raz, gdzie możemy wspólnie współpracować.

DZIEKUJEMY!  

akun pro thailand