Aktualności

Tytuł obroniony! V Pętla Taktyczna Grom ponownie dla ZSA!

Ubiegły piątek okazał się bardzo udany dla uczestników V Pętli Taktycznej w Ośrodku Szkolenia Poligonowego GROM w Czerwonym Borze, gdzie odbyły się zawody dla uczniów klas mundurowych oraz członków organizacji paramilitarnych. Kolejna edycja Pętli Taktycznej GROM dzięki wsparciu Ministerstwa Obrony Narodowej gościła młodzież i ich opiekunów z wielu regionów naszego krajów.

W tym roku wśród 20 ekip z całego kraju, naszą szkołę godnie reprezentowały trzy ekipy. Jak to bywało w poprzednich latach, trasa, którą musieli pokonać uczestnicy, nie należała do łatwych. Nasza młodzież po raz kolejny pokazała charakter oraz siłę we własne możliwości, bez względu na okoliczności czy sytuację, w jakiej się znajdują . Walczyli do samego końca, przede wszystkim tworząc zgrane drużyny. Tu nie ma miejsca na indywidualne biegi, liczy się efekt końcowy całego teamu. Wpisane w tradycje tego biegu ryzyko oraz strach przed czyhającymi niebezpieczeństwami, to już naprawdę chleb powszedni. Mimo to, dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, nie tylko fizycznemu, ale także i właściwej taktyce oraz dobremu nastawieniu, wszystkim naszym uczniom udało się ten bieg ukończyć, odnosząc olbrzymie sukcesy.

Drużyna nr 10 z ZSA obroniła wywalczone w ubiegłej edycji zwycięstwo, zaś drużyna nr 4 stanęła na najniższym stopniu podium. Ogromne gratulacje i ukłony należą się również zawodnikom trzeciej drużyny nr 13, która ukończyła ten morderczy bieg i zajęła wysoką dwunastą lokatę. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom. Dziękujemy za wspaniałą organizację imprezy, za zapewnienie niesamowitej atmosfery, bezpieczeństwa i niezapomnianych emocji.

Fot. Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony fundacji NIEZAPOMNIANI.

akun pro thailand