Aktualności

Matura na 100% w technikum

Kolejny raz z rzędu, maturzyści, którzy ukończyli naukę w Akademickiej Szkole Ponadpodstawowej, swój egzamin dojrzałości zdali w 100%. Każdy absolwent naszego technikum podchodząc do matury został przygotowany do tego jakże ważnego egzaminu tak, aby zdać go jak najlepiej i nie martwić się o jego wynik. Takie wiadomości napawają dumą i optymizmem na kolejne lata. Dają poczucie radości i spełnienia z dobrze wykonanych zadań.

To również ogromna zasługa tych młodych ludzi, którzy wybierając mury naszej szkołą wiedzą, czego chcą, jakie są ich marzenia oraz plany na dalszy rozwój. My, jako szkoła, staramy się im w tym pomagać, ukierunkowywać i wspierać w tym, co dobre, wskazywać właściwą drogą i uczyć nie tylko przedmiotów szkolnych, ale przede wszystkim życia, bycia dobrym i odpowiedzialnym człowiekiem.

Serdecznie GRATULUJEMY i uwierzcie nam, cieszymy się razem z Wami!

akun pro thailand