Aktualności

Konsultacje w szkole – ważny komunikat

Zgodnie z rozporządzeniem i wymaganiami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego w szkole prowadzone są konsultacje nauczycieli z uczniami:

  • w dniach 25.05 – 05.06.2020 r. – tegoroczne klasy maturalne;
  • od 01.06.2020 r. – klasy I i II ALO oraz klasy I, II i III ASP.

W związku z zaistniałą sytuacją, mając na uwadze bezpieczeństwo nas wszystkich, nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów, każdy jest zobligowany do przestrzegania wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz higieny.

Poniżej znajdują się załączniki dotyczące organizacji konsultacji w szkole. Ze względu na przepisy RODO o ochronie danych osobowych, harmonogram konsultacji został wysłany za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus Synergia. Prosimy o odebranie wiadomości oraz zapoznanie się z jej treścią i załącznikami.

akun pro thailand