Aktualności

Organizacja pracy ZSA

Informujemy, że w okresie zawieszenia zajęć dydaktycznych, obowiązują następujące godziny pracy podczas dyżurów pełnionych w szkole.

Poniedziałek – Piątek – 8.00-16.00
Sobota – 9.00-13.00
Niedziela – nieczynne

Z góry dziękujemy za okazaną wyrozumiałość i stosowanie się do zaleceń.

Zawieszenie zajęć dydaktycznych we wszystkich placówkach edukacyjnych w Polsce to nie jest czas wolny. Prosimy, aby w tym okresie, wykonywać polecenia, zadania przesyłane przez wychowawców i nauczycieli za pomocą dziennika elektronicznego Librus Synergia www.portal.librus.pl Wiedza ta zostanie zweryfikowana w późniejszym terminie.

Korzystanie z dziennika elektronicznego w pełni możliwe jest tylko i wyłącznie po zalogowaniu się na swoje konto poprzez przeglądarki internetowe na komputerach (np. Google Chrome). Aplikacje, z których korzystacie na co dzień, nie dają pełnego dostępu do wszystkich możliwości, jakie stwarza nam dziennik elektroniczny. Prosimy również o cierpliwość i wyrozumiałość. Sytuacja, w której znalazła się cała Polska spowodowała chwilowe opóźnienia i trudności w prawidłowym i płynnym działaniu platformy dziennika.

Kontakt w sprawach związanych z dostępem do e-dziennika lub jego funkcjonowaniem możliwy jest z administratorem panem Marcinem Makowskim za pomocą mediów społecznościowych (Facebook).

akun pro thailand