Aktualności

Uroczysty Bal Studniówkowy

Tradycji musiało stać się za dość. Nasi tegoroczni maturzyści dołożyli wszelkich starań, aby wszystko, co było związane z organizacją tego wydarzenia, zostało dopięte na ostatni guzik. To nie był dla nich łatwy czas, przeplatany przygotowaniami do jedynej takiej nocy w życiu oraz podsumowaniem nauki w I semestrze roku szkolnego. Dzięki pomocy swoich wychowawców oraz nauczycieli, poradzili sobie ze wszystkim wyśmienicie.

Po raz kolejny udowodnili, że chcieć, znaczy móc. Eleganckie garnitury panów i przepiękne kreacje pań podczas tradycyjnego Poloneza sprawiły, że każdy z obecnych gości mógł poczuć się niezwykle wyjątkowo i zasmakować atmosfery tego wieczoru. Gratulujemy wszystkim organizacji, zaangażowania i jednocześnie życzymy owocnych „100 dni” do najważniejszego w życiu testu dojrzałości. Wierzymy też, że zaczynające się w maju egzaminy, nie będą dla Was przeszkodą, a jedynie udowodnią Wam, na co jesteście w swoim życiu gotowi. POWODZENIA.

Skrót multimedialny dzięki uprzejmości portalu www.mylomza.pl

akun pro thailand