Aktualności

Podlaski Oddział Straży Granicznej gościł w ZSA

Czwartkowy poranek zaowocował w niecodzienne spotkanie z przedstawicielami Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej z siedzibą w Białymstoku. Wzięły w nim udział wszystkie klasy mundurowe, aby zapoznać się z pracą naszych dzielnych „graniczników” oraz ofertą kierowaną właśnie do przyszłych absolwentów naszych szkół.

Niemalże dwugodzinna prelekcja połączona z licznymi prezentacjami dotyczącymi okresu przygotowawczego do pracy, styczności z rzeczywistością, wyposażeniem czy umundurowaniem, a także wymogami i korzyściami płynącymi z pracy w tej jednostce, to najważniejsze elementy całego spotkania. Chętnych i zainteresowanych wśród młodzieży nie brakowało, co cieszy i daje dużo możliwości na przyszłość 😉

Dziękujemy białostockiemu oddziałowi Straż Graniczna w Polsce za tę wizytę i świetny „występ”. Życzymy wielu sukcesów w tej jakże odpowiedzialnej pracy, ale przede wszystkim bezpieczeństwa dla nas wszystkich.

akun pro thailand