Aktualności

Powrót do szkół! Czekamy na Was :)

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

W myśl rozporządzenia MEiN w dniu 17 maja 2021 r. rozpoczynamy naukę stacjonarną w naszych szkołach. Mając na uwadze wszelkie okoliczności, a także dobro nas wszystkich, już od najbliższego poniedziałku zapraszamy wszystkich naszych uczniów na zajęcia, które odbywać się będą w tradycyjny sposób. Po miesiącach pracy zdalnej nadszedł czas, aby choć na chwilę móc zasmakować pobytu w szkole, kontaktu z rówieśnikami i nauczycielami.

W związku z faktem, iż z końcem kwietnia szkołę ukończyły 3 klasy maturalne, zmianie ulegnie tygodniowy plan zajęć, który dostępny będzie w najbliższą sobotę. Informujemy także, iż klasy IIB ASP oraz III ASP w maju odbywają praktyki zawodowe, które trwać będą do końca miesiąca.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na lekcje od przyszłego poniedziałku i wyrażamy swoje zadowolenie i nieskrywaną radość z powrotu do szkół.

akun pro thailand