Aktualności

Strategia szkoły – Covid-19. Ważne dokumenty

Szanowi Rodzice, Drodzy Uczniowie

Rozpoczynający się rok szkolny 2020/21 będzie bardzo szczególnym i wyjątkowym w historii nowożytnej edukacji, a to za sprawą stanu epidemicznego w związku z Covid-19. Zadaniem placówki oświatowej jest zapewnienie wszystkim uczniom, ale i pracownikom szkoły, maksimum bezpieczeństwa w tych trudnych czasach.

Odnosząc się i stosując do zaleceń Ministerstwa Edukacji Narodowej czy Głównego Inspektoratu Sanitarnego, stworzyliśmy Strategię funkcjonowania Zespołu Szkół Akademickich przy WSA w Łomży w czasach Covid-19. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z dokumentem.

W załącznikach dostarczamy również wzór oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego, które każdy uczeń w najbliższy poniedziałek musi dostarczyć uzupełnione i podpisane do sekretariatu szkoły (I piętro, p. 105).

akun pro thailand