Aktualności

Zakończenie roku szkolnego

Kochani Uczniowie, Szanowni Państwo

W związku z panującą pandemią koronowirusa, nie możemy przeprowadzić uroczystości zakończenia roku szkolnego w sposób tradycyjny, do którego jesteśmy przyzwyczajeni.

Jednakże, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa i higieny, w trosce o zdrowie własne, naszych bliskich, znajomych i przyjaciół, zgodnie ze wszystkimi wytycznymi Ministra Zdrowia, prezentujemy harmonogram odbioru świadectw, dyplomów czy wyróżnień w Zespole Szkół Akademickich w Łomży w dniu 26-go czerwca 2020 r.

Odbiór świadectwa nie jest obowiązkowy. Można je będzie odebrać

po zakończeniu roku szkolnego z sekretariatu szkoły.

* Przybywając po świadectwo szkolne należy pamiętać o przestrzeganiu obowiązujących w szkole Procedur bezpieczeństwa w okresie Pandemii Covid – 19 oraz Wytycznych MEN, MZ i GIS / dokumenty te znajdują się na stronie internetowej szkoły /.

akun pro thailand