Aktualności

Otrzęsiny 2023

W piątek 10.11.2023 odbyły się Otrzęsiny klas PIERWSZYCH.
Wydarzenie poprowadził nowowybrany Samorząd Uczniowski ZSA. Każda z klas otrzymała swojego osobistego Przewodnika- ucznia starszej klasy z SU.
Uczniowie poszczególnych klas wystąpili w stylizacjach wprawdzie sportowych, a jednak kolorowych! Każda klasa wylosowała kolor przewodni: różowo- fioletowy, biały, czarny, zielony, żółty, czerwony i niebieski, który był motywem przewodnim ich stroju.
Uczestnicy rywalizowali w kilku konkurencjach, m.in. przeciąganie liny, transport Przewodnika, zbudowanie napisu ZSA z ludzi oraz tor przeszkód.
Był czas na zdjęcia klasowe i degustację poczęstunku przygotowanego dla członków komisji.
Na koniec podsumowaliśmy wyniki, a każda klasa otrzymała SŁODKI UPOMINEK.
To było spotkanie podczas którego testowaliśmy współpracę zespołów i komunikację jej członków, sprawdzaliśmy stopień zgrania się uczniów i wyłowiliśmy klasowych liderów. Stymulowaliśmy kreatywność i pomysłowość młodych ludzi.

akun pro thailand