Aktualności

Pomagamy Koledze…

Z całego serca pragniemy podziękować całej społeczności ZSA MANS za zorganizowanie wspaniałego wydarzenia, które miało na celu zebranie środków na leczenie i rehabilitację naszego ucznia. Jakub jest na etapie chemioterapii po operacji guza złośliwego mózgu.

Kwesta odbyła się 4 listopada w Galerii Veneda, gdzie czekały na darczyńców syto zastawione stoły pysznych ciast, babeczek, słodkości przygotowanych przez naszych uczniów i ich rodziców. Było mnóstwo atrakcji zarówno dla tych starszych jak i najmłodszych: pokazy musztry, samoobrony, pierwszej pomocy, stoisko malowania twarzy i warkoczyków, animacje dla dzieciaków…

Nasza szkoła bierze udział w różnorodnych akcjach charytatywnych, ale ta była wyjątkowa. Kuba jednym z nas, bez chwili wahania podjeliśmy działania zarówno w szkole w formie kiermaszu ciast, a później wyszliśmy z inicjatywą zaangażowania całego naszego miasta w kwestę na rzecz Jakuba, który był obecny podczas naszego wydarzenia. Jego wzruszenie, uśmiech na twarzy utwierdziło nas w przekonaniu, że pomaganie daje nam wiele radości!

akun pro thailand