Poznań Game Arena, czyli tradycji stało się zadość

Uczniowie klas starszych Akademickiej Szkoły Ponadpodstawowej wiedzą doskonale, że coroczny wyjazd na organizowane w Poznaniu targi pod nazwą PGA (Poznań Game Arena) to już tradycja. Nie mogło być inaczej i w tym roku, dlatego też grupa niespełna 50 uczniów naszego technikum informatycznego pod opieką nauczycieli wybrała się w podróż w dniach 8-9 października, gdzie miała okazje zapoznać się nie tylko z nowinkami świata wirtualnego, ale spotkać i poznać młodych ludzi z Polski i z całej Europy.

Każdy ze zwiedzających znalazł na pewno coś dla siebie. Oprócz możliwości przetestowania najnowszych rozwiązań technologicznych, sprawdzenia swoich umiejętności w topowych grach, mógł również porozmawiać z autorami i twórcami gier, aplikacji, przedstawicielami firm, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, a także dokonać zakupów. To był udany weekend 🙂